Dječji vrtić Lira

Programi

Redovni program

Jaslice:
Djeca u dobi od 1,5 do 3 godine starosti polaze jasličnu skupinu „ Pčelice“.

U vrtićkim skupinama borave djeca u dobi od 3,5 godine do polaska u školu. Svakodnevan rad u odgojnim skupinama prvenstveno je usmjeren na zadovoljavanje potreba djece, na razvijanje likovnih, glazbenih, športskih i umjetničkih sposobnosti djece.Osnovna je zadaća pružiti djeci različita iskustva kroz igre i ciljane aktivnosti. Uz ljubav i toplinu, ugodnu atmosferu i  kreativnost odgajatelja, cilj nam je odgoj sretne i zadovoljne djece. Briga o djeci je naša zajednička briga, pa zato pozivamo i roditelje na suradnju.

„Leptirići“: Djeca u dobi od 3,5 do 5 godina starosti polaze srednju odgojnu skupinu Leptirići.

Leptirići Leptirići

„Leptirići“ su ekipa prava i to vam nije šala.
U vrtiću najviše vole biti i zajedno sve naučiti.
Znaju se oni i zaljubiti i onda leptir mali leti, leti
dok poljubac veliki na malu leptiricu ne sleti.

„Bubamarci“: Djeca u dobi od 5 - 7 godina starosti polaze stariju odgojnu skupinu „ Bubamarci“.

Bubamarci Bubamarci

Bubamarci „ vas mogu naučiti svašta, a najljepša je njihova mašta.
Zašto tata voli mamu? Zašto buba traži svoju Maru?
Zašto braco raste u maminom stomaku?
Na sva pitanja odgovore znaju i u tome uživaju.

„Pčelice“

Pčelice Pčelice

PČELICE  su naše male uvijek vesele, drage i nasmijane.
Pjevanje, skakanje, ples i cika za svaku je pčelicu radost velika.